Dzięki HIFU Shifu Plus przyszłość zabiegów anti-aging jest na wyciągnięcie ręki.

Teraz możesz zwalczyć wiotkość skóry twarzy i ciała za pomocą nieinwazyjnych technik , dzięki naszemu Shifu Plus, nowej technologii estetycznej z intensywnie skoncentrowanymi ultradźwiękami z emisją wieloliniową, będącą wynikiem nieprzerwanych badań naukowych i technologicznych w celu uzyskania coraz dokładniejszego, wydajniejszego i skuteczniejszego sprzętu ultradźwiękowego .

ITS Group to profesjonaliści w rozwoju najnowocześniejszych technologii w dziedzinie estetyki . W przypadku Shifu Plus cel był prosty: stworzyć technologię przeciwdziałającą starzeniu się, której wyniki będą odpowiadać chirurgicznemu liftingowi twarzy . Dzięki zaangażowanemu, wysoce wyspecjalizowanemu zespołowi i badaniom naukowym wizja ta stała się rzeczywistością.

Wyniki liftingu chirurgicznego w urządzeniu estetycznym

Jak działa skoncentrowany ultradźwięk Shifu Plus?

Shifu Plus definitywnie zrywa z przeszłością: wreszcie jest dostępna nieinwazyjna technologia, zapewniająca efekty liftingu, które jeszcze do niedawna były możliwe tylko w świecie chirurgii.

W przeciwieństwie do tradycyjnych metod infuzji cieplnej, ogniskowanie HIFU tworzy serię małych „urazów termicznych” (TCP: Thermal Coagulation Points) w warstwach podskórnych, aż do sięgnięcia głęboko do miejsca połączenia między skórą i mięśniami.

Fale akustyczne koncentrują się w określonych obszarach tkanki podskórnej, zwiększając temperaturę w matrycy skupionych punktów. W rezultacie otrzymujemy efekt liftingu porównywalny do zabiegu chirurgicznego. Dzięki tej wyjątkowej technologii, możliwe jest uzyskanie przedefiniowania konturów twarzy ze stabilnymi wynikami w czasie , które mogą trwać do 2 lat.

Niezwykła technologia w sercu maszyny

Pulsującym sercem tej maszyny jest wyrafinowane oprogramowanie, które umiejętnie zarządza przetwornikiem ultradźwiękowym głowic, określając, na których punktach skupić ultradźwięk o wysokiej intensywności, zmieniając liczbę, średnicę, odległość między punktami, długość i odległość między liniami punktów . W ten sposób system gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa pracy , zapobiegając nakładaniu się ultradźwięków w tych samych obszarach: pozwala to uniknąć możliwości uszkodzenia tkanek.

Rezultatem jest staranne i precyzyjne leczenie z tymi samymi efektami, co najpopularniejsze metody inwazyjne (wypełniacz, lifting nici, lifting chirurgiczny), ale z całkowicie naturalnymi efektami, które nie zmieniają objętości twarzy i mimiki 

Dlaczego warto wybrać Focused Ultrasound Shifu Plus?

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Doskonałość technologiczna i ciągłe badania: praca w laboratorium ITS Group nigdy się nie kończy!

DŁUŻSZE ŻYCIE WKŁADU

Wkłady działają znacznie dłużej niż tradycujne, z oczywistą oszczędnością!

EKSKLUZYWNA MULTILINA

Shifu Plus ma nietypowy, wieloliniowy system emisji, do 11 linii, zapewniający maksymalną skuteczność przy całkowitym bezpieczeństwie.

WIELE WKŁADÓW

Dzięki możliwości wyboru pomiędzy różnymi wkładami możesz skutecznie leczyć dowolny obszar twarzy i ciała.

ŁATWY W UŻYCIU I INTUICYJNY

Łatwy i intuicyjny ekran dotykowy, ze wstępnie ustawionymi protokołami i możliwością szerokiej personalizacji zabiegów.

PRACA NON-STOP!

Maszyna przeszła najtrudniejsze testy wytrzymałościowe, ciągłej pracy przy maksymalnej mocy.

Rezultaty gwarantowane natychmiast!

Imponujące, widoczne i długotrwałe wyniki już od pierwszej sesji. Shifu Plus to  prawdziwa innowacja  w kontekście estetycznego sprzętu do odmładzania skóry.

Rezultaty widoczne już po pierwszej sesji

Zwarta skóra, naturalny efekt liftingu

Kości policzkowe znów uniesione, zmarszczki wygładzone, owal twarzy przeprojektowany

Skumulowane efekty każdej sesji, ze stabilnymi wynikami w czasie

Ekskluzywny kartridż z technologią multilinii, która trafia tam, gdzie trzeba.

Dla ultradźwięków SHIFU PLUS stworzyliśmy  bezprecedensowy wieloliniowy system emisji  i połączyliśmy go z  innowacyjnym oprogramowaniem ze wstępnie ustawionymi i konfigurowalnymi programami , niezależnie dostosowując odległość między punktami, liczbą linii, ich długością i odległością między nimi. Dla  idealnych zabiegów za każdym razem .

System multilinii, którty sięga głębiej

Precyzyjne i skuteczne zabiegi

Innowacyjne, łatwe i intuicyjne oprogramowanie

Wymienne wkłady Shifu Plus są wyposażone w innowacyjny elektromechaniczny system mikro-robotyczny, zdolny do kontrolowania emitera ultradźwięków z najwyższą dokładnością na leczonym obszarze. W ten sposób powierzchnia emisji jest dzielona na matrycę o bardzo wysokiej rozdzielczości punktów, które są w stanie zarządzać punktami ogniskowymi ultradźwięków na maksymalnie 11 liniach i 26 punktach na linię.

Za każdym razem idealny zabieg, zawsze inny, zawsze skuteczny.

Shifu Plus zwielokrotnia swoją skuteczność dzięki bogatemu zestawowi wkładów, które umożliwiają dostosowanie leczenia. Możesz wybierać spośród standardowych 3 wkładów o głębokości roboczej 3,0 mm, 4,5 mm dla twarzy i 13 mm dla ciała.

Chcesz jeszcze więcej? Możesz wybierać spośród 6 innych wkładów do twarzy i ciała, aby dostosować zabiegi do różnych obszarów.