Kriolipoliza YETI bardziej zaawansowana niż kiedykolwiek: właściwości niskich temperatur w celu redukcji tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza od dawna jest najbardziej zaawansowanym systemem zmniejszania tkanki tłuszczowej metodami nieinwazyjnymi: dziś ta technologia osiągnęła wyższy poziom dzięki bezpieczniejszym, bardziej wydajnym i certyfikowanym urządzeniom.

Pierwsza fundamentalna innowacja: 4 zaawansowane głowice, niezwykle efektywne w chłodzeniu, dzięki innowacyjnej mechanice wewnętrznej, która zwiększa wydajność. Chłodzą znacznie szybciej i utrzymują stałą temperaturę, z najlepszymi wynikami . Jest to zupełnie inne doświadczenie dla operatora: maszyna jest teraz łatwiejsza w obsłudze, ze względu na zmniejszoną wagę głowic, a konserwacja jest łatwa i szybka.

Każdy, nawet najmniejszy element Yeti został zaprojektowany z najwyższą starannością, aby zapewnić maksymalną wydajność. Zaprojektowany w niepowtarzalnym stylu Made in Italy, który jest zauważalny na pierwszy rzut oka.

Najbardziej zaawansowany w historii: łatwo, naturalnie i bezpiecznie rozkłada nadmiar tłuszczu.

Jak działa Kriolipoliza Yeti do modelowania sylwetki?

Skuteczne, trwałe w czasie efekty. Kriolipoliza Yeti wykorzystuje zasadę kontrolowanego schłodzenia w celu usunięcia tkanki tłuszczowej. Metoda opracowana przez naukowców z Massachusetts General Hospital i Harvard University w Bostonie (USA) jest uważana za najlepszą alternatywę dla liposukcji chirurgicznej , ze wszystkimi zaletami przeprowadzania nieinwazyjnego leczenia, które nie wiąże się z żadnym ryzykiem dla pacjenta .

Obniżenie temperatury tkanek od -5˚C do -10˚C na określony czas rozpoczyna proces apoptozy komórek tłuszczowych. Specjalny głowica próżniowa umożliwia równomierne chłodzenie zasysanej tkanki dzięki ogniwom Peltiera. Komórki tłuszczowe następnie są naturalnie usuwane z organizmu.

Dzięki Criolipolysis Yeti możliwe jest uzyskanie efektów redukcji tkanki tłuszczowej o ponad 20-30% więcej podczas każdej sesji.

Niezwykła technologia w sercu maszyny

Sercem technologii Yeti są  innowacyjne głowice, całkowicie przeprojektowane,  aby zapewnić szybsze chłodzenie i zawsze stałą temperaturę, zapewniającą wyjątkowe rezultaty.

Zaawansowane oprogramowanie zarządzające niezwykle skutecznie kontroluje chłodzenie 8 ogniw Peltiera (o 6 więcej niż konwencjonalne głowice),  a dzięki specjalnym wykrywaczom ciepła może stale odczytywać temperaturę podczas zabiegu, aby zapewnić szybkie i równomierne obniżenie temperatury na całym leczonym obszarze .

Ma również  zaawansowany elektromechaniczny system ssący,  który stale moduluje ssanie tkanki tłuszczowej, zapobiegając krystalizacji wody w niej, a tym samym eliminując możliwość uszkodzenia tkanki biologicznej.

Dlaczego warto wybrać Kriolipolizę Yeti?

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Doskonałość technologiczna i ciągłe badania: praca w laboratorium ITS Group nigdy się nie kończy!

NISKIE KOSZTY KONSERWACJI

Niższe koszty konserwacji dzięki innowacyjnemu systemowi podwójnego filtrowania, który użytkownik może łatwo wymienić

KOMFORT I PRAKTYCZNOŚĆ

Łatwe w użyciu dzięki niskiej wadze (głowica XL -397gr | standardowa głowica -217gr)

INNOWACYJNE GŁOWICE

4 głowice w 2 różnych rozmiarach, aby skutecznie oddziaływać na wszystkie obszary ciała.

SZYBKIE I PROSTE UŻYCIE

W nowych głowicach specjalny podwójny filtr do bardzo szybkiego czyszczenia: wszystko gotowe w kilka minut!

BEZPIECZEŃSTWO DLA SKÓRY

Dokładna i stała kontrola temperatury

Rezultaty gwarantowane natychmiast!

Już od kilku pierwszych sesji Twój klient będzie zaskoczony widocznymi i długotrwałymi wynikami. Ty także w pierwszej chwili możesz nie uwierzyć w to, co widzisz: Yeti to prawdziwa innowacja w kontekście technologii kriolipolizy.

Wyniki porównywalne do liposukcji chirurgicznej

Redukcja objętościowa nawet o 20-30% więcej podczas każdej sesji

Zauważalne wyniki już od pierwszych kilku sesji

Bezpieczne, naturalne i skuteczne leczenie

Najbardziej wydajny przetwornik w historii

Nowe głowice Cryolipolysis Yeti są teraz jeszcze bardziej skuteczne i wydajne w chłodzeniu , dzięki rewolucyjnej mechanice wewnętrznej. Korpus główny wykonany jest z Antykorodalu (stopu aluminium, magnezu, manganu i krzemu), co  zwiększa żywotność głowic , zapobiegając postępującej korozji w kontakcie z płynem odpornym na zamarzanie.

Yeti osiąga  poziomy mocy, lekkości i praktyczności nigdy wcześniej niespotykane.

Szybsze chłodzenie

Utrzymywanie stałej temperatury

Najlepsze rezultaty

Głowice YETI są obecnie jedynymi wyposażonymi w 8 ogniw Peltiera (6 więcej niż konwencjonalne głowice). Komponenty do chłodzenia są ustawione w zakresie 360˚ na całej powierzchni głowicy, aby całkowicie otoczyć tkankę tłuszczową, równomiernie dystrybuować i kontrolować temperaturę na całym leczonym obszarze .

W ten sposób możemy optymalnie przenosić energię do tkanki tłuszczowej, unikając ryzyka oparzeń z powodu zimna i gwarantując wyniki i wydajność niespotykane wcześniej z najwyższym bezpieczeństwem .

Niższe koszty operacyjne

Nowa aparatura i nowa konstrukcja, specjalnie zaprojektowana w celu ułatwienia konserwacji przez użytkownika i zminimalizowania kosztów operacyjnych . Ponadto w uchwytach ręcznych umieściliśmy nowy wymienny system podwójnego filtra, który eliminuje ryzyko zatkania,  oszczędzając na kosztach konserwacji i wydłużając żywotność urządzenia.

Nowa aparatura i nowa konstrukcja, specjalnie zaprojektowana w celu ułatwienia konserwacji przez użytkownika i zminimalizowania kosztów. Zwykła konserwacja jest bardzo prosta i natychmiastowa: bardzo łatwo można wyjąć filtry umieszczone nad pojedynczą rękojeścią i u jej podstawy w razie konieczności wyczyszczenia.