Laser diodowy 808 | 755 | 1064 nm do definitywnej epilacji: jeszcze mocniejszy, bezpieczny i skuteczny

CERTYFIKACJA FDA 510 (k) numer K200736 

W końcu Ty również możesz mieć w swoim salonie nowy laser diodowy Stardust Med, najbardziej zaawansowany aparat do stopniowej definitywnej epilacji, całkowicie bezbolesny i odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry.

Nowy Stardust Med, najbardziej zaawansowany laser diodowy, mieści – pod obudową z niepowtarzalnym włoskim designem – innowacyjną technologię, w której udaje się połączyć najmocniejszą diodę elektroluminescencyjną z innowacyjnym podwójnym układem chłodzenia z mikrokanalikami z miedzi i złota.

Dzięki Stardust Med zabiegi usuwania włosów osiągają wyniki niespotykane wcześniej. Połączono w jednym stosie diod moc lasera przy 808 nm, wydajność aleksandrytu przy 755 nm i wydajność Nd: Yag przy 1064 nm. W ten sposób  możesz rozwiązać najbardziej skomplikowane przypadki usuwania włosów z niespotykanymi rezultatami .

Do tego dodano ekskluzywny kryształ szafiru, który ze względu na swoją wyjątkowe właściwości eliminuje niepożądane załamania światła, gwarantując maksymalną precyzję zabiegu na najwyższym poziomie. Jego chłodzenie do -5 ° C w kontakcie ze skórą zapewnia sesje epilacji przy maksymalnym komforcie.

Skuteczny, mocny i innowacyjny, poza wyobraźnią!

Jak działa nowy laser diodowy Stardust Med?

Na rynku jest wiele laserów: co tak naprawdę robi różnicę? Odpowiedź jest prosta: innowacyjna technologia . Tak złożony sprzęt – i mający bezpośredni wpływ na ciało – musi być doskonale zaprojektowany.

W nowym Stardust Med stosujemy zasadę selektywnej fototermolizy akumulacyjnej, dzięki której energia wiązki laserowej wybiórczo uderza tylko w część tkanki, która jej potrzebuje, ze względu na efekt różnej absorpcji światła przy różnych długościach fal, z uwzględnieniem termicznego czas relaksacji (TRT) skóry

Czas relaksacji termicznej skóry odpowiada czasowi, w którym tkanka pod wpływem źródła światła rozprasza 50% ciepła przez dyfuzję.

Selektywnie trafiając w cel, tylko najbardziej zaawansowany sprzęt jest w stanie rozpropagować  odpowiednią ilość energii przez odpowiedni czas . W ten sposób wiązka laserowa jest absorbowana wyłącznie przez cebulkę włosa, a przez dalsze gromadzenie ciepła jest uszkadzana, pogarszając wymianę enzymatyczną, a tym samym cykl życia włosów.

Szybki w użyciu, skuteczny i trwały, nowy Laser Stardust Med!

W sercu maszyny niezwykła technologia

Sercem ekskluzywnej technologii Stardust Med jest komputer z procesorem najnowszej generacji, który stale monitoruje z najwyższą precyzją wszystkie parametry robocze i emisję wiązki laserowej emitowanej przez diodę, dostosowując je w czasie rzeczywistym do określonych potrzeb.

Podczas działania urządzenia analizuje – miliardy razy na sekundę – parametry, takie jak temperatura, moc, czasy impulsów i modyfikuje je natychmiast podczas wykonywania zabiegu, w pełnej autonomii, aby uzyskać najlepszy wynik w każdym konkretnym przypadku.

Rezultatem jest dłuższa żywotność diody oraz precyzyjna i najwyższa jakość pracy.

Dlaczego warto wybrać laser diodowy Stardust Med?

PRACA NON-STOP!

Maszyna przeszła najtrudniejsze testy: 39 dni nieprzerwanej pracy przy maksymalnej mocy, bez jakichkolwiek uszkodzeń termicznych i spadków mocy

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Doskonałość technologiczna i ciągłe badania: praca w laboratorium ITS Group nigdy się nie kończy!

WYTRZYMAŁE GŁOWICE

Głowice spokojnie wystarczające na 30 milionów strzałów. Nie zaprzątaj sobie tym głowy.

BEZPIECZNY DLA SKÓRY

Wysoce selektywny promień lasera przyjazny dla skóry, dzięki odpowiedniej mocy i czasom impulsu od 10 do 300 ms

ŁATWY W UŻYCIU I INTUICYJNY

Łatwy i intuicyjny ekran dotykowy, ze wstępnie ustawionymi protokołami i możliwością szerokiej personalizacji zabiegów

WYGODA

Zabiegi są szybkie i wygodne, ponieważ możesz zmieniać częstotliwość impulsu od 1 do 10 na sekundę.

NOWY SYSTEM CHŁODZENIA

Chłodzenie za pomocą innowacyjnych mikrokanałów, aby uniknąć skutków szoku termicznego i zwiększyć żywotność głowicy.

MAKSYMALNY KOMFORT

Dzięki ekskluzywnemu systemowi chłodzenia szafiru do -5˚C w kontakcie ze skórą gwarantujemy maksymalny komfort

Wiele bezpiecznych zalet:

Szybkie i precyzyjne zabiegi, maksymalna skuteczność na wszystkich rodzajach skóry (od I do VI), które można wykonywać o każdej porze roku.

Zadowoleni klienci! Dzięki niesamowitym efektom zobaczysz swoich klientów ponownie a Twoje obroty wzrosną.

Bezpieczna inwestycja: nabywasz wyjątkową maszynę klasy premium z gwarancją zysku.

Rezultaty gwarantowane natychmiast!

Już od pierwszych sesji Twoj klient będzie zaskoczony widocznymi i trwałymi wynikami. Wy też w pierwszej chwili możecie nie uwierzyć w to co widzicie: Stardust Med to prawdziwa innowacja w dziedzinie laserów!

Rewolucyjny system chłodzenia

Pręty dużej mocy laserów diodowych wytwarzają dużo ciepła i muszą być stale chłodzone. W naszym Stardust Med umieszczono  bardzo zaawansowany mikro-kanałowy układ chłodzenia (MCC Micro-Channel Cooler) w połączeniu ze złotymi i miedzianymi wymiennikami ciepła,  który pozwala zwiększyć wydajność i trwałość maszyny, bez żadnych uszkodzeń termicznych lub spadków mocy.

Mikrokanałowe chłodzenie to zaawansowana technologia, która minimalizuje odległość między źródłem ciepła a płynem chłodzącym, zwiększając wydajność i żywotność rękojeści. W ten sposób maszyna może osiągnąć wyższą moc bez ryzyka uszkodzenia przez ciepło lub utraty mocy w perspektywie długoterminowej.

Dioda emitująca światło laserowe o bardzo wysokiej wydajności

Diody laserowe nie są takie same: na przykład ich powlekanie robi dużą różnicę. Stardust Med został specjalnie zaprojektowany z innowacyjną diodą, wyposażoną w powłokę MPRS (Mirror Polished Reflecting Surface) , która wzmacnia odbicia światła laserowego i zwiększa skuteczność dla tej samej mocy .

Stardust Med to niezwykłe urządzenie , które zawiera wiele innowacji technologicznych, nawet w najmniejszych przestrzeniach!

Ciągłe połączenie LAN / WI-FI do natychmiastowej pomocy

Stardust Med jest wyposażony w połączenie Wi-Fi/LAN, które utrzymuje sprzęt w stałym kontakcie z naszymi wyspecjalizowanymi technikami , którzy mogą monitorować parametry operacyjne i przeprowadzać zdalną diagnozę stanu pracy.

Gwarantuje to , że maszyna jest zawsze w pełni funkcjonalna , minimalizuje koszty zarządzania i pomocy, pozwala mieć zawsze aktualne oprogramowanie maszyny , dzięki zdalnej interwencji technika.