Jesteśmy firmą specjalizującą się w dystrybucji wysoce innowacyjnego sprzętu dla sektora nieinwazyjnej medycyny estetycznej.

Jako dystrybutor chcemy zaproponować Państwu coś wyjątkowego. Najnowocześniejsze, certyfikowane maszyny klasy premium europejskiego producenta. Maszyny w których zastosowano pionierskie rozwiązania, wykorzystujące najbardziej zaawansowaną technologię, z najwyższą skutecznością, szerokim spektrum działania i jednocześnie bezpieczne. 

 

Wyznacznik jakości w swojej kategorii

ITS Group jest firmą specjalizującą się w  projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysoce innowacyjnych urządzeń  dla sektora profesjonalnej, nieinwazyjnej medycyny estetycznej. Są to maszyny najwyższej klasy, a ITS Group jest producentem który spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Te maszyny to wyznacznik jakości w swojej kategorii.

Jakość i bezpieczeństwo technologii ITS gwarantuje certyfikat CE MED, stała współpraca z międzynarodowym zespołem medyczno-naukowym oraz certyfikaty ISO 9001 i ISO 13485.

Certyfikowany i zaawansowany technologicznie sprzęt. Wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia posiadają certyfikaty medyczne

BUREAU VERITAS – ISO 9001: 2015

Certyfikat, który poświadcza, że ​​wszystkie procesy firmy, od produkcji do sprzedaży, spełniają kryteria jakości ustanowione przez międzynarodowy standard.

BUREAU VERITAS – ISO 13485: 2016

Standard systemu zarządzania jakością specyficzny dla firm z sektora medycznego : ten certyfikat poświadcza, że ​​wyroby medyczne są wytwarzane zgodnie z określonym standardem i innymi wymogami obowiązkowymi.

WYPRODUKOWANE WE WŁOSZECH

Począwszy od projektowania i planowania maszyn, po produkcję, wszystko odbywa się we Włoszech.