Monopolarna, bipolarna, frakcyjna częstotliwość radiowa zapewnia niezwykłe i trwałe rezultaty.

Możesz zapomnieć o urządzeniach z którymi do tej pory pracowałeś: teraz dzięki Rinnova Plus Frax otrzymujesz do dyspozycji najmocniejszy i najskuteczniejszy monopolarny, bipolarny i frakcyjny układ częstotliwości radiowych .

Idea zawsze była taka sama: stworzyć sprzęt do nieinwazyjnych zabiegów estetycznych, który jest mocny i funkcjonalny, dając Ci pewność  wyników na najwyższym poziomie i trwałe efekty. Częstotliwość radiowa Rinnova Plus Frax jest po prostu najbardziej zaawansowanym frakcyjnym systemem emisji w leczeniu wiotkości skóry twarzy i ciała.

Najbardziej skuteczna technologia, ponieważ pozwala łączyć różne tryby leczenia w jednym urządzeniu:  monopolarny  do leczenia głębokiej skóry właściwej z 2 różnymi częstotliwościami,  bipolarny  dla natychmiastowego efektu liftingu,  frakcyjny,  aby podnieść okolice kości policzkowych, wypełnić zmarszczki i przeprojektować owal twarzy. Wyjątkowa moc i wydajność , dla wyników, które pozostawiają ślad!

Poza wyobraźnią, rezultaty, które możesz dotknąć dłonią.

Jak działa częstotliwość radiowa Rinnova Plus Frax w zapobieganiu starzeniu się skóry?

Częstotliwość radiowa Rinnova Plus Frax wykorzystuje zasadę pojemnościowego i / lub rezystancyjnego transferu energii do tkanki biologicznej: oznacza to, że energia indukowana przy określonych częstotliwościach powoduje gwałtowny wzrost temperatury. To głębokie i równomierne działanie grzewcze powoduje efekt liftingu ze względu na skurcz włókien kolagenu, jednocześnie stymulując fibroblasty do produkcji nowych.

Frakcyjny przetwornik ITS Group emituje 6 milionów wyładowań energii na sekundę, podzielonych na matrycę punktów. Temperaturę podnosi się przez bardzo krótki czas do 59-63˚C, powodując całkowitą denaturację włókien kolagenowych, które zostaną zastąpione nowym kolagenem.

Frakcyjna emisja w punktach określa działanie termiczne na włókna kolagenu, które prowadzi do powierzchownego i głębokiego wyrównania z wynikiem fizjologicznej trwałej stopniowej re-teksturyzacji skóry. Efektem jest redefinicja owalu twarzy i dekoltu, kości policzkowych i łuków brwiowych z ogólną poprawą zwięzłości skóry.

W sercu maszyny niezwykła technologia

Czy kiedykolwiek używałeś urządzenia wyposażonego w elektrody, które nagrzewają się nadmiernie jak żelazko?

Na innych maszynach często się to zdarza … a powód jest bardzo prosty. To nieprawidłowy transfer energii, który nieuchronnie „spada” na rękojeść, pogarszając leczenie, przy słabych wynikach pod względem skuteczności i komfortu samego zabiegu.

Rinnova Plus Frax, dzięki doskonałej synergii między profesjonalnie zaprojektowanym sprzętem i znakomitym oprogramowaniem, generuje impedancję wyjściową bardzo podobną do skóry, zapewniając maksymalny transfer energii tylko w leczonym obszarze i przy maksymalnym bezpieczeństwie .

Tylko dzięki Rinnova Plus Frax możesz naciskać na akcelerator, aby uzyskać moc, z jaką nigdy wcześniej nie pracowałaś, gwarantując swoim klientom ekskluzywne, wyjątkowo skuteczne i maksymalnie komfortowe zabiegi.

Dlaczego warto wybrać Rinnova Frax Plus?

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Doskonałość technologiczna i ciągłe badania: praca w laboratorium ITS Group nigdy się nie kończy!

BEZPIECZEŃSTWO OPERATORA

Doskonale zabezpieczone głowice dla bezpieczństwa osoby wykonującej zabieg

KOMFORT I PRAKTYCZNOŚĆ

Zabiegi są szybkie (średni czas trwania 20-30 minut), precyzyjne i wygodne.

NATYCHMIASTOWY EFEKT BIPOLARNY

Natychmiastowy efekt liftingu dzięki trybowi bipolarnemu.

ELEKTRODY MONOPOLARNE DO KAŻDEGO OBSZARU CIAŁA

8 różnych rozmiarów elektrod do zabiegów skóry właściwej i 2 różne częstotliwości dla twarzy i ciała.

ŁATWY I INTUICYJNY

Łatwy i intuicyjny ekran dotykowy z zaprogramowanymi protokołami i możliwością szerokiej personalizacji zabiegów

Rezultaty gwarantowane natychmiast! 

Od pierwszych sesji Twój klient będzie zaskoczony widocznymi i trwałymi efektami tak samo jak Ty: Rinnova Plus Frax to prawdziwa innowacja w dziedzinie technologii częstotliwości radiowych!

Zauważalne efekty już od pierwszych sesji

Bardziej zwarta skóra, podkreślone kości policzkowe, przedefiniowany owal twarzy

Poprawa pourazowej tekstury skóry (trądzik, blizny, rozstępy)

Większy przepływ tlenu i składników odżywczych do tkanek

Technologia frakcyjna: ewolucja, której szukasz

Nowa głowica z technologią emisji frakcyjnej: zaprojektowano nowy instrument, który sprawia, że ​​Rinnova Plus Frax to coś więcej niż zwykła częstotliwość radiowa , całkowicie zmieniając definicję diatermii. Rezultatem jest reorganizacja powierzchownych i głębokich włókien oraz całkowite ponowne teksturowanie skóry w celu pełnego przedefiniowania owalu twarzy i ogólnej poprawy zwięzłości skóry

Większa moc emisyjna

Bardziej precyzyjne i skuteczne zabiegi

Trwałe w czasie rezultaty

Przetwornik w kontakcie ze skórą dzieli leczony obszar na matrycę małych punktów. Po naciśnięciu przycisku rękojeść wytwarza 6 milionów wyładowań energii na sekundę na skórę, podnosząc temperaturę skóry właściwej do 59-63˚C z przerwami kilku milisekund od siebie.

Jedna technologia i nieskończona liczba opcji dla zawsze idealnego rezultatu

Monopolarne, bipolarne, frakcjonowane : dzięki różnym rozmiarom elektrod Rinnova Plus Frax jest narzędziem potrzebnym do milimetrowej precyzji . Będziesz mieć 6 elektrod monopolarnych o średnicy 30, 40, 50, 60, 70 i 80 mm + 1 końcówka do leczenia delikatnego obszaru wokół oczu, a także 1 bipolarną głowicę do efektu natychmiastowego liftingu. Ponadto 3 wymienne głowice o powierzchni 12 × 12 mm, 20 × 20 mm, 45 × 45 mm.

Każdy obszar ciała zostanie potraktowany w najlepszy możliwy sposób dzięki nieskończonym możliwościom Rinnova Plus Frax i jego elektrod.